organisasjon

STYRET
Navn
Rolle
E-post
Telefon
Arne Isaksen
Leder
arne_isaksen@hotmail.com
907 92 581
Anne Berggraf
Nestleder
anne@vikenfiber.no
922 25 297
Mikael Heimonen
Anlegg- og materiellansvarlig
mikael.heimonen@nordforsk.org
481 28 436
Amanda DiBiagio
Styremedlem
amanda.dibiagio@gmail.com
906 30 922
Kristian Aleksander Østli
Sponsor og støtteansvarlig
kristian.a.ostlie@gmail.com
958 75 272
Marte Haugen
Styremedlem
marte_haugen44@hotmail.com
97514083
Helene Blydt-Hansen
Styremedlem
Helene.blydthansen@gmail.com
916 05 852
Andreas Wettre
Sportsansvarlig kjølbåt
andreas@wettre.net
900 21 072
Jan Martin Brodin
Varamedlem
jan@broblikk.no
906 44 908
Klassekapteiner og andre tillitsvalgte
Navn
Rolle
E-post
Stein Andresen
Leder regattakomite, jolle
Erik Kristiansen
Utdanningskontakt
erik@teamxtreme.no
Terje Hall Torgersen
Leder regattakomite, kjølbåt
evatorgersen@outlook.com
David Øverby
Vedlikehold klubbhus
david.overby@getmail.no
Gunn von trepka
Booking klubbhus
gunn.von.trepka@vikenfiber.no
Christian von Trepka
Regattabane kjølbåt
cvt@acento.no
Utpekes av styret
Driftsansvarlig klubbhus
lorum@lurum.ipsum
Terje Hall Torgersen
Ansvarlig området Myren
evatorgersen@outlook.com
Bjarne Schmidt
Bryggesjef kjølbåt
bjarnesc@online.no
Marius Bakke
Ungdomsrepresentant
marsa.kul@gmail.com
Marius Bakke
Klassekaptein Express
marsa.kul@gmail.com
Rune Skogen
Klassekaptein Optimist
rune.skogen@rsco.no
Odd Thodesen
Klassekaptein 29er
thodes1@online.no
Ola Sommerfelt
Klassekaptein Laser
ola@ll.no
Terje Hall Torgersen
Klassekaptein kjølbåt
evatorgersen@outlook.com